Олів'є ЖИРУ: «Ми були здивовані, що м'яч не заходив у ворота України»

Нападник збірної Франції вважає, що команда Шевченка продемонструвала відмінний футбол

Нападник збірної Франції Олів'є Жиру прокоментував нічию своєї команди в матчі відбору ЧС-2022 проти України (1:1).

«У першому таймі ми повністю домінували, У нас був м'яч, були шанси. Але нам не вдалося забити другий гол. Після перерви ми продовжували атакувати, і були здивовані, що м'яч не заходив у ворота України. Захисники боролися дуже жорстко. При першій же можливості йшли в прямий контакт. Це нормально.

Ми були приголомшені таким пропущеним м'ячем. Було цікаво, чи зможемо ми впоратися. Так, ми засмучені. Але суперник відверто грав на нічию. Збірна України була нам по зубах, хоча і продемонструвала відмінний футбол», - сказав Жиру.

Володимир Клепач Джерело: L'Equipe