Олександр ДЕНИСОВ: «У Динамо все йде як по маслу»

Відомий журналіст висловився про перемогу киян над «Рухом»

Генеральний директор телеканалів «Футбол 1/2/3» Олександр Денисов прокоментував перемогу київського «Динамо» над львівським «Рухом» (3:0) в матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги.

«У цьому матчі все було дуже просто, навіть академічно. У першому таймі кияни не реалізували пенальті, але потім забили три м'ячі у ворота «Руха». Двічі відзначився Караваєв і навіть Сідклей забив. Знаєте, як це буває між «Шахтарем» і «Динамо»: якщо у одних взагалі нічого не ладиться, то у інших все якраз йде по маслу.

Згадайте матч, коли «Шахтар» на останній хвилині пропускає від «Зорі», а у «Динамо» на 1-й же сам собі закочує воротар «Львова». Так само було і сьогодні: «Шахтар» мучився зі «Львовом», а «Динамо» спокійно і без проблем обіграло «Рух» з рахунком 3:0», - сказав Денисов.

Денис Шаховець Джерело: Футбол 1/2/3