Нове-Мєсто-2021. Екгофф виграла чергову гонку, Джима не потрапила у топ-10

Норвезька біатлоністка здобула четверту перемогу поспіль

У суботу, 13 березня, в чеському Нове-Мєсто відбувся жіночий персьют в рамках дев'ятого етапу Кубка світу.

Лідер загального заліку Кубка світу Тіріл Екгофф, яка виграла напередодні спринт, провела практично ідеальне переслідування. Вона лідирувала з першого і до останнього метра дистанції, а єдиний промах на другій стрільбі анітрохи не допоміг суперницям нав'язати їй боротьбу за золото.

Для Екгофф це четверта перемога поспіль і 12-а в сезоні. Вона побила рекорд своєї співвітчизниці Тури Бергер, у якій було 11 перемог у сезоні 2012/13. Але набагато важливіше те, що Тіріл достроково виграла Великий кришталевий глобус!

Компанію новоспеченій королеві біатлону на п'єдесталі пошани склали білоруска Дінара Алімбекова, що закрила всі мішені, і німкеня Франциска Пройсс.

Лідер збірної України Юлія Джима після п'ятого місця у спринті програла відразу 10 позицій і фінішувала 15-ю. Дар'я Блашко посіла 25 місце, а Анастасію Меркушину сім промахів відкинули на 55-й рядок підсумкового протоколу.