Нове-Мєсто-2021. Екгофф виграла спринт, Джима потрапила у топ-5

Анастасія Меркушина та Дар'я Блашко забігли до тридцятки найсильніших

У п'ятницю, 12 березня, в чеському Нове-Мєсто відбувся жіночий спринт в рамках дев'ятого етапу Кубка світу.

Чергову перемогу здобула норвежка Тіріл Екгофф, яка встановила рекорд, вигравши шість спринтерських гонок поспіль. Не завадив їй випередити німкеню Деніз Геррманн та італійку Доротею Вірер, що закрили всі мішені, навіть один промах на стрільбі стоячи.

Продовжила свою успішну серію і українка Юлія Джима. 30-річна спортсменка забігла в квіткову церемонію в третій гонці поспіль! Нагадаємо, минулого тижня вона завоювала срібну медаль у спринті і фінішувала шостою в переслідуванні. Гонки в Нове-Мєсто для Джими складаються доволі успішно.

Анастасія Меркушина та Дар'я Блашко забігли до тридцятки найсильніших, а ось Валя Семеренко і Олена Підгрушна помилялися на обох вогневих рубежах, через що не змогли кваліфікуватися до персьюту, який відбудеться в суботу, 13 числа.