ЧС-2021 з біатлону. Екгофф виграла спринт, дві українки потрапили в топ-15

Бронзову медаль сенсаційно завоювала білоруска Анна Сола

У суботу, 13 лютого, в словенській Поклюці відбувся жіночий спринт в рамках чемпіонату світу-2021 з біатлону.

Чемпіонкою світу стала лідер заліку спринтів Тіріл Екгофф. Норвежка стала однією з небагатьох, кому вдалося закрити всі 10 мішеней. Ця перемога дозволила їй обійти співвітчизницю Марте Ройселанд в загальному заліку Кубка світу і перехопити жовту майку лідера.

Друге місце з одним промахом в пасиві зайняла француженка Анаіс Шевальє-Буше, а бронзову медаль сенсаційно здобула білоруска Анна Сола, яка давно показує хорошу швидкість, але часто багато помиляється на вогневих рубежах. Цього разу Сола стріляла ідеально.

Всього в гонці взяли участь 99 біатлоністок, в тому числі чотири українки. Всі підопічні Юрая Санітри кваліфікувалися до гонки переслідування, причому Олена Підгрушна і Дар'я Блашко навіть після кола штрафу зуміли потрапити в топ-15.

Юлія Джима і Валя Семеренко не закрили по 3 мішені, але перша була швидшою на лижні і зайняла 37 місце. Валя в очкову зону не потрапила - замкнула топ-50.