КУМАН про вилучення Мессі: «Я розумію Лео, на ньому стільки разів фолили»

Наставник «Барселони» підтримав аргентинського форварда

«Барселона» поступилася «Атлетіко» (2:3) у фінальному матчі за Суперкубок Іспанії. У цій грі на 121-й хвилині був вилучений лідер каталонців Ліонель Мессі. Аргентинець вперше був вилучений в своїй клубній кар'єрі.

Головний тренер «Барселони» Рональд Куман прокоментував поразку.

«Ми засмучені і розчаровані результатом. Грали на перемогу. Але зараз немає часу переживати, у нас попереду матчі Ла Ліги і Кубка Іспанії. Є моменти, які ми повинні поліпшити при грі в захисті. Ми повинні грати більш твердо в своєму штрафному. Я роблю свою роботу і віддаю все, що можу.

Вилучення Мессі? Я розумію Лео. Навіть не уявляю, скільки разів на ньому сфолили.

Ми зробили все, щоб виграти фінал. Ми боролися до кінця і дуже втомилися. Команда зіграла добре, але найгірше було пропустити другий гол за пару хвилин до кінця основного часу. Ми повинні краще захищатися. Помилки дорого нам коштували», - сказав Куман.

Максим Гаптар Джерело: Marca