Impotent display. Англійські ЗМІ розкритикували Ярмоленка за матч Кубка

Андрій став одним з найгірших у поєдинку проти «Стокпорт Каунті»

Легіонер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко отримав одну з найнижчих оцінок від англійської преси за матч 3-го раунду Кубка Англії проти «Стокпорт Каунті» (1:0).

31-річний українець з'явився на полі з перших хвилин і був замінений на 67-й хвилині. Видання Football.London поставило йому п'ять балів з десяти. Стільки ж отримали Мануель Лансіні і Майкл Антоніо. У всіх інших від шести до восьми.

«Андрій Ярмоленко дуже рідко зустрічався з м'ячем. Іноді здавалося, що він просто не хоче йти зі свого флангу і шукати м'яч. Дуже слабкий матч у виконанні українця», - коротко підсумував перфоманс українця журналіст Том Кларк.

У поточному сезоні Ярмоленко провів 14 матчів за «Вест Хем» у всіх турнірах, забив 2 голи, віддав 3 асисти.

Володимир Клепач Джерело: Football London