Хохфільцен-2020. Екгофф виграла спринт, українки не потрапили у топ-30

Анастасія Меркушина в дебютній гонці показала майстер-клас зі стрільби

У п'ятницю, 18 грудня, в австрійському Хохфільцені відбулася жіноча спринтерська гонка в рамках четвертого етапу Кубка світу.

Біатлоністки збірної Норвегії взяли приклад зі своїх співвітчизників, які в четвер зайняли чотири перших місця в чоловічій гонці. Норвежкам вдалося оформити переможний хет-трик. Тіріл Екгофф з одним промахом виграла гонку, Інгрід Тандреволд закрила всі мішені і стала другою, а замкнула трійку призерок Марте Ройселанд.

Представницям України не вдалося забігти в топ-30. Найкращою серед підопічних Юрая Санітри стала Дар'я Блашко, яка з одним колом штрафу в пасиві зайняла 34 місце. Юлія Джима не закрила на стрільбі лежачи дві мішені, але все-таки забігла на останню позицію в заліковій зоні.

Валя Семеренко єдиний промах допустила на другому вогневому рубежі і показала 57-й підсумковий результат, а Анастасія Меркушина в своїй дебютній гонці в сезоні обійшлася без помилок при стрільбі, але бігла настільки повільно, що з величезними труднощами кваліфікувалася в персьют з 60-м місцем.

А для Олени Підгрушної змагальний рік вже закінчився. Слабка швидкість на лижні і коло штрафу не дозволили їй відібратися в гонку переслідування, а її позиція в загальному заліку Кубка світу не дозволяє претендувати на участь у мас-старті, яким у неділю завершиться перший триместр сезону.