World Grand Prix: Трамп і О'Салліван йдуть далі

Кайрен Вілсон і Мартін Гоулд також пробилися в чвертьфінал

В англійському Мілтон-Кінсі триває World Grand Prix - останній в 2020-му календарному році рейтинговий снукерний турнір. Напередодні були зіграні кілька матчів 1/8 фіналу. І поки обійшлося без сенсацій.

Мартін Гоулд, котрий в 1-му раунді вибив Марка Аллена, не зазнав проблем у поєдинку проти Лу Ніна. Англієць зробив два брейка «70+» і оформив комфортну перемогу - 4:1. З таким же рахунком Кайрен Вілсон обіграв Яня Бінтао. При цьому Кайрену вдалося зробити три півсотенних брейка.

Куди більш напруженими видався поєдинок Джадд Трамп - Стюарт Бінем. Перший номер світового рейтингу не має наміру здавати позиції. Джадд бере участь у восьмому турнірі нинішнього сезону. В його активі на даний момент - 2 титули, 2 фінали, 2 півфінали та 2 чвертьфінали! Стюарт був за крок від того, щоб порушити цей гармонійний ряд. Після двох півсотенних серій і сенчурі Бінем вів у рахунку 3:1. Але Трамп підтвердив свій статус - брейки в 101 і 61 очко допомогли йому виграти три фрейми поспіль і вийти до чвертьфіналу.

Ронні О'Салліван, як і Трамп, програв в нинішньому сезоні 2 фінали. Але з моменту, коли став чемпіоном світу, не виграв жодного турніру. Можливо, саме на Гран-прі йому посміхнеться удача. Залишилося виграти три поєдинки. А поки Ронні розібрався з не найпростішим суперником - Баррі Хокінсом. Він почав з сенчурі, потім оформив три півсотенних серії і в підсумку святкував переконливу перемогу - 4:1.

17 грудня буде зіграно інші матчі 1/8 фіналу.

World Grand Prix. 1/16 фіналу (14-16 грудня)

Джадд Трамп - Майкл Холт - 4:3
Лі Хан - Стюарт Бінем - 2:4
Мартін Гоулд - Марк Аллен - 4:3
Лу Нін - Роббі Вільямс - 4:3
Ронні О'Салліван - Алі Картер - 4:1
Баррі Хокінс - Рікі Уолден - 4:1
Девід Грейс - Янь Бінтао - 3:4