Оце так поворот! Тренер Істанбула сам ображав румунських суддів: ви цигани

У скандальному матчі «ПСЖ» у Лізі чемпіонів спливли нові подробиці

У скандальному матчі «ПСЖ» проти «Істанбула Башакшехір» в Лізі чемпіонів спливли нові подробиці.

Як заявив румунський журналіст Емануель Рошу, тренер турецької команди П'єр Вебо з другої хвилини матчу почав ображати бригаду суддів за расовою ознакою.

П'єр Вебо називав суддівську бригаду з Румунії «циганами».

А ось про «чорного хлопця» нібито говорив не Колцеску, а інший член бригади арбітрів, Октавіан Совре.

Нагадаємо, днем ​​раніше неприємний інцидент стався у Парижі. Гравці обох команд пішли з поля через те, що румунський арбітр образив гравця команди гостей Демба Ба на расовому грунті. Матч був перерваний на 15-й хвилині за рахунку 0:0.

Повідомлялося, що суддя з Румунії Себастьян Колцеску сказав тренеру стамбульців П'єру Вебо «цей чорний хлопець», а Демба Ба втрутився і розпочав з'ясування стосунків.

Матч дограли 9 грудня з новою бригадою суддів. Перед цим УЄФА прийняв рішення скасувати червону картку П'єру Вебо. Французький «ПСЖ» обіграв «Істанбул Башакшехір» з рахунком 5:1. У складі парижан хет-трик оформив Неймар, дубль на рахунку Киліана Мбаппе.

Микола Степанюк Джерело: Twitter