Олександр ЗУБКОВ: «Настав час вирішального поєдинку»

Український півзахисник «Ференцвароша» – про майбутній матч з «Динамо»

Хавбек угорського «Ференцвароша» Олександр Зубков поділився очікуваннями від матчу заключного туру групового раунду Ліги чемпіонів проти київського «Динамо».

«Після попереднього матчу все розуміють, що потрібно грати з перших хвилин. Тоді в першому таймі ми зіграли погано, але змогли поліпшити нашу гру в другій половині зустрічі.

У моїх товаришів по команді раніше не було досвіду виступів у Лізі чемпіонів. Ми стаємо все більш досвідченими від матчу до матчу. Тепер настав час вирішального поєдинку», - сказав Зубков.

Нагадаємо, від результату зустрічі буде залежати, яка з команд вийде до 1/16 фіналу Ліги Європи. «Динамо» влаштує як перемога, так і нічия з рахунком 2:2 або менше.

Матч «Динамо» - «Ференцварош» відбудеться 8 грудня в Києві на НСК «Олімпійський». Стартовий свисток пролунає о 22:00.

Денис Шаховець Джерело: Футбол 1/2/3