Луїш КАШТРУ: «Шахтар був кращим за Реал в трьох таймах з чотирьох»

Наставник прокоментував успіх в Лізі чемпіонів

Луїш «Шахтар» в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів на своєму полі обіграв «Реал» з рахунком 2:0. Гру прокоментував наставник Луїш Каштру.

«Ми прекрасно розуміли, що «Реал» буде шукати тільки перемогу. На старті нам вдалося зупинити суперника на флангах і при грі в штрафному. Розуміли, що програвати не можна, інакше буде важко на щось розраховувати. У першому таймі ми грали не так, як хотілося, були помилки. Корективи в перерві принесли результат. Створили моменти, забили свої голи і не дали це зробити супернику. Проти «Боруссії» у нас нічого не вийшло, тому що вони були кращими за нас, але ось з «Реалом» ми були кращими».

«У двох матчах проти «Реала» ми були кращими в трьох таймах - в першому і другому на виїзді і другому таймі вдома».

«Хлопці багато працюють, жертвують собою. Фантастичні гравці. Таблиця? Не хочу думати про Лігу чемпіонів зараз, на кілька днів залишу думки про єврокубки. Думаю вже про матч УПЛ», - сказав Каштру в коментарі Футбол 1.