Максим КАЛІНІЧЕНКО: «Реал захоче помститися Шахтарю за поразку»

Експерт поділився очікуваннями від матчу Ліги чемпіонів

Колишній гравець збірної України Максим Калініченко прокоментував майбутній поєдинок 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів між «Шахтарем» і «Реалом».

«Після того, що влаштував «Шахтар» в їхній першій грі в Мадриді, думаю, у «Реала» є бажання помститися донецькому клубу. Я таких безпомічних «вершкових», особливо в першому таймі, давно не бачив. Зідан, думаю, не упустить перемогу в цьому матчі. Адже перемігши, «Реал» забезпечує собі вихід з групи. З огляду на, що ще в минулому турі з «Інтером» на кону стояв пост француза, зараз упускати перемогу мадридці точно не збираються.

Думаю, що суперники зіграють у відкритий футбол, так само, як і в їхньому першому матчі. З огляду на проблеми зі складами, втому, я вважаю, що на нас чекають дуже яскраві і насичені перші 45 хвилин», - сказав Калініченко.

Матч Ліги чемпіонів «Шахтар» - «Реал» відбудеться у вівторок, 1-го грудня, о 19:55 за київським часом.

Максим Гаптар Джерело: vseprosport.ru
По темі:

Теніс | 03 травня 2024, 01:01 2

Аріна Соболенко у трьох сетах здолала Єлену Рибакіну на змаганнях WTA 1000 в Іспанії