Northern Ireland Open: Трамп і О'Салліван вийшли до чвертьфіналу

На турнірі в Англії зіграні поєдинки 1/16 і 1/8 фіналу

В англійському Мілтон-Кінсі триває Відкритий чемпіонат Північної Ірландії. Напередодні відбулися матчі 1/16, а потім і 1/8 фіналу.

Джадд Трамп має намір втретє поспіль стати тріумфатором Northern Ireland Open. Правда, йому довелося непросто в матчі з Люкою Бреселем. Суперники недозволено часто помилялися. Бельгієць після п'ятої партії вів у рахунку 3:2, але Джадд оформив серію в 83 очки, а потім взяв і вирішальний фрейм - 4:3. В 1/8 фіналу його суперником був Мартін Гоулд. І тут все починалося непросто - за рахунку 1:1 доля третьої партії вирішувалася на додатковому чорному. Більш вдалим виявився Трамп, після чого оформив сенчурі - 744-й в кар'єрі. За цим показником він обійшов Ніла Робертсона. І, натхнений, взяв і наступний фрейм - 4:1.

Ронні О'Салліван пробився до чвертьфіналу рейтингового турніру вперше після перемоги на чемпіонаті світу. Спершу він обіграв Меттью Стівенса - 4:2, оформивши сотенну серію і двічі набравши по 74 очки за підхід. Куди більш напруженим вийшов матч проти Тепчайі Ун-Нуха. У шести партіях суперники оформили по 3 півсотенних брейка, а Ронні записав до свого активу ще й сенчурі! У підсумку - 4:2 на користь О'Саллівана.

Відзначимо також вихід в чвертьфінал Девіда Грейса. У першому раунді він обіграв Девіда Гілберта, після чого всі матчі виграв у вирішальному фреймі. Причому в 1/8 фіналу він поступався Майклу Холту 0:3, але зумів в результаті перемогти.

У п'ятницю, 20 листопада, відбудуться поєдинки 1/4 фіналу.

Northern Ireland Open, 1/16 фінала (19 листопада)
Джадд Трамп - Люка Бресель - 4:3
Енді Хікс - Мартін Гоулд - 3:4