Володимир ШАРАН: «Шокований роботою арбітра. Все в бік Динамо»

Наставник «Олександрії» прокоментував поразку в Києві

Тренер «Олександрії» Володимир Шаран прокоментував поразку 0:1 в матчі УПЛ проти «Динамо», а також негативно висловився про роботу арбітра Максима Козиряцького.

«Коли молоді хлопці виходять на такий стадіон проти такої команди і пропускають на 1-й хвилині... Це психологічний удар, а «Динамо» могло і другий і третій забивати. Але потім заспокоїлися і почали грати в інший футбол. Розуміли, що через фізичний стан не зможемо бути такими агресивними, як зазвичай. Хотілося зіграти з «Динамо», яке на підйомі».

«У другому таймі майже нічого не дали зробити супернику, а в кінці навіть могли досягти нічиєї».

«Що стосується арбітра, то після «Олімпіка» я мовчав, але тут скажу, що такого суддівства я з «Динамо» ще не бачив. Все в один бік. Якби не VAR, то він би і жовту, і червону не дав».

«Я від Козиряцького в шоці. Не знаю, що він має проти «Олександрії» або, можливо, мене особисто», - сказав Шаран в коментарі ПроФутбол Digital.