Руслан РОТАНЬ: «Все пройшло з великим запалом і бажанням»

Наставник збірної України U-21 – про минулі матчі відбору на Євро-2021

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував останні матчі у кваліфікації чемпіонату Європи. Особливо фахівець задоволений перемогою над Фінляндією (2:0), яка була здобута після нічиєї з Данією (1:1).

«Думаю, матч з фінами вдався повністю. Перший тайм був дуже хорошої якості, хлопці виконали установку. Єдиний момент - на початку другого тайму трохи заспокоїлися і віддали ініціативу. А так, в принципі, ми контролювали матч.

Я задоволений цим збором. Задоволений ставленням і розумінням хлопців. Все пройшло з великим запалом і бажанням. Все, що ми їх просили, вони виконали», - сказав Ротань.

Після шести зіграних матчів Україна має в активі сім очок. Команда Руслана Ротаня займає третє місце у групі, відстаючи від другої Румунії на дев'ять пунктів.

Денис Шаховець Джерело: Футбол 1/2/3