ВІДЕО. Такого і в FIFA немає. Як Карпатам тричі не забили з двох метрів

Дивіться відеоогляд гри «Карпат» Львів з «Поділлям» з Хмельницького (0:3)

Львівські «Карпати» зазнали фіаско в матчі 1-го туру другої ліги з «Поділлям» з Хмельницького (0:3). На початку матчу львів'янам дико пощастило, коли м'яч дивом не залетів у їхні ворота після трьох поспіль ударів гравців команди-суперника.

Журналіст Артем Франков прокоментував події матчу так: «11-та хвилина матчу «Карпати» - «Поділля». Гравці гостей тричі били по воротах львів'ян з двох метрів! Воротар і перекладина відбили все.

А через хвилину гравець «Карпат» (Мудрик, зрозуміло, що не той, а Владислав) здійснює по флангу потужний рейд до своїх воріт (!), Втрачає м'яч, і Костенко відкриває рахунок. Фантастика! Відійшов попити кави - вже 0:3. Весело несуться товариші вістуючі!

Другий забив Жданов з пенальті - Калинчук лежачи чогось зіграв рукою у штрафному. Третій теж простий як три копійки: подача Каверіна (того самого, чемпіона Європи, Віталія, тільки йому вже 30) зі штрафного, удар Прилепи головою. Ну не валяй дурня, винось».

Відеоогляд матчу «Карпати» Львів - «Поділля» Хмельницький (0:3) [курйоз з 00:13]