Шахова Олімпіада. Україна – США. Переможець вийде до півфіналу

Поєдинок на вибування відбудеться 28 серпня і почнеться о 17:00

У п'ятницю, 28 серпня, відбудуться матчі 1/4 фіналу Всесвітньої шахової Олімпіади. До вісімки кращих зуміла пробитися і збірна України.

Поєдинки пройдуть в онлайн-режимі і розпочнуться о 17:00 за Києвом. Суперником українців стане команда США.

Всі пари 1/4 фіналу:

Індія - Вірменія

Азербайджан - Польща

Росія - Угорщина

США - Україна

Якщо збірна України вийде до півфіналу, то боротиметься в ньому з переможцем протистояння між Росією та Угорщиною.

Склад збірної України: Василь Іванчук, Антон Коробов, Юлія Осьмак, Інна Гапоненко, Кирило Шевченко, Марія Бідняк, Володимир Онищук, Євген Штембуляк, Наталія Букса, Наталія Жукова, Віктор Матвіішен, Надія Шпанко і Ігор Ярмонов.

У плей-оф команди грають по 2 матчі з контролем часу 15+5; в разі нічиєї переможець визначається в Армагеддоні, де контроль часу - 5 хвилин у білих і 4 хвилини у чорних без додавання. При нічийному результаті перемога присуджується шахісту, що грає чорними.