Матч за участю Динамо увійшов до числа найкращих поєдинків сезону ЛЄ

Не найкращі спогади для фанатів київського клубу

УЄФА зібрав найкращі матчі поточного сезону Ліги Європи. До добірки потрапив і поєдинок за участю київського «Динамо» проти «Мальме» на виїзді.

Ось як офіційний сайт УЄФА описує подробиці зустрічі:

«Мальме» - «Динамо» Київ - 4:3
28.11.2019, груповий етап, п'ятий тур

Встигати за розвитком подій у цій зустрічі було непросто. «Мальме» відкрив рахунок на другій хвилині, «Динамо» лідирувало до перерви, «Мальме» знову вирвався вперед на кінець години. Українці, залишившись удесятьох, відновили рівність на 77-й хвилині - 3:3. Але нічиїй в цій зустрічі відбутися не судилося: на 96-й хвилині іменитий ветеран «Мальме» Маркус Розенберг відправив четвертий м'яч у ворота гостей. «Мальме» в підсумку виграв групу, а «Динамо» попрощалося з турніром.

Найяскравіший момент: Вирішальний удар з лету Розенберга, який замкнув напівнавісну передачу до штрафного з правого флангу».