Лейпціг переміг Атлетіко і вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів

Вирішальний гол німці забили на 88-й хвилині зустрічі

Німецький «РБ Лейпціг» став другим півфіналістом Ліги чемпіонів, обігравши в 1/4 фіналу турніру мадридський «Атлетіко» з рахунком 2:1. Перший тайм матчу в Лісабоні пройшов з невеликою перевагою німецької команди, при мінімумі небезпечних моментів біля воріт суперників і забитих м'ячів не приніс.

Основні події матчу розгорнулися після перерви. На 49-й хвилині затяжна атака «Лейпціга» завершилась прострілом Забітцера, після чого Ольмо головою відправив м'яч у дальній від Облака кут. Однак, іспанцям вдалося скористатися чи не єдиною помилкою суперника в обороні, після чого Клостерману довелося збивати виходившого на ворота Феліша. Сам постраждалий чітко реалізував пенальті і зрівняв рахунок. Здавалося, що справа йде до додаткового часу, проте на 88-й хвилині у іспанців провалилася опорна зона, Анхеліньо з лівого флангу віддав передачу до лінії штрафної, звідки Адамс безперешкодно розстріляв ворота «Атлетіко», вивівши свою команду в півфінал турніру, де їй 18 -го серпня належить зіграти з «ПСЖ».