ВІДЕО. Екс-хавбек Шахтаря відзначився «більярдним» голом в МЛС

Ілсіньо продовжує виступати на високому рівні і радувати вболівальників красивими голами

Колишній півзахисник «Шахтаря» Ілсіньо, який останні п'ять років виступає в США за «Філадельфію Юніон», що бере участь в чемпіонаті МЛС, напередодні відзначився першим забитим м'ячем в поточному сезоні.

34-річний бразилець вийшов на заміну на 59-й хвилині матчу проти «Орландо Сіті», а лише через 8 хвилин перебування на полі, вивів свою команду вперед. Гол Ілсіньо вийшов «більярдним» - його прямий діагональний удар припав точно в дальній нижній кут воріт «Орландо».

Матч «Філадельфії Юніон» і «Орландо Сіті» завершився нічиєю 1:1. У кінцівці нічию для гостей вирвав Маурісіо Перейра, який забив після асисту від екс-вінгера «Манчестер Юнайтед» і збірної Португалії Нані.