Юрій БАКАЛОВ: «Зорі було важче, ніж Десні»

Спеціаліст поділився враженнями про поєдинок 32-го туру УПЛ (1:1)

Відомий український тренер Юрій Бакалов підбив підсумки поєдинку 32-го туру УПЛ «Зоря» - «Десна» (1:1).

«Враження від такої розв'язки в УПЛ тільки позитивні. Давно такого не було. Дуже цікаво було спостерігати за тим, як розвивалася інтрига на фініші сезону. Потрібно подякувати і «Зорі», і «Десні», які змогли витримати вражаючу боротьбу за медалі до останнього туру.

Було видно, що фінішний відрізок матчу в Запоріжжі важко дався і «Зорі», і «Десні». Але команді Віктора Скрипника було навіть важче, ніж чернігівцям. Після карантинної паузи «Зоря» часто втрачала лідерів, яких непросто було рівноцінно замінити. Гру 32-го туру слід розділити на два тайми - до перерви більш організовано діяла «Десна», яка не залишала вільних зон для суперника і чітко виконувала установку Рябоконя. Але в другій половині зустрічі картина змінилася - у луганчан з'явилася легкість, перш за все, в прийнятті рішень і в поводженні з м'ячем», - вважає Бакалов.

Михайло Шаповалов Джерело: zbirna.com