Ов'єдо з Луніним залишаються в Сегунді, Альбасете з Зозулею близькі до того

«Кадіс» і «Уеска» пробилися в Ла Лігу на наступний сезон у Іспанії

Увечері 17 липня в один час в Іспанії пройшли матчі передостаннього 41-го туру Сегунди, другого іспанського дивізіону.

«Альбасете» переграв «Сарагосу» (4:1), у господарів поля в старті вийшов український форвард Роман Зозуля і був замінений на 79-й хвилині.

«Ов'єдо» взяв верх над «Расінгом» (1:0). Сухий матч у воротах господарів зіграв український голкіпер Андрій Лунін.

Уже стало остаточно ясно, що «Ов'єдо» з Луніним залишаються в Сегунді. «Альбасете» із Зозулею вибралися з небезпечної зони і тепер повинні набирати очки в останньому турі, у гостьовій грі з «Кадісом».

Також за виживання бореться «Луго», за який виступає Василь Кравець. Українець віддав гольову передачу на 90+5 хвилині, що допомогло його команді перемогти в гостях «Тенеріфе» (2:1).

Тим часом, «Кадіс» і «Уеска» пробилися в Ла Лігу на наступний сезон іспанського чемпіонату.