Валерій ЛУЧКЕВИЧ: «Нічию з Динамо ми заробили»

Програти такий матч було би прикро, вважає футболіст «Олександрії»

24-річний український півзахисник Валерій Лучкевич прокоментував нічию з київським «Динамо» (2:2) в поєдинку 30-го туру УПЛ.

«Вважаю, що в першому таймі ми повністю переграли «Динамо». У другому таймі підсіли, і територіальна перевага була у киян. Вони забили два голи, але, чесно кажучи, було би прикро програти цей матч. Вважаю, що нічию ми заробили.

Звичайно, заміни «Динамо» підсилили гру. Вербич, Циганков, Буяльський - ключові футболісти «Динамо». Вони освіжили гру і додали в швидкості.

Це нічия важлива для нас в психологічному плані. Був відрізок, коли багато програвали. Десь рахунок був не по грі, як в тому ж матчі з «Динамо» в Києві, коли ми поступилися 1:5. Зараз починаємо заспокоюватися і готуватися до перехідних ігор», - зазначив Лучкевич в ефірі програми «Профутбол».

Михайло Шаповалов Джерело: Динамо Київ від Шурика