Топ-гра: Малиновський завдав по воротах Ювентуса 3 удари за 26 хвилин

Настирливість українця принесла плоди на 81-й хвилині

Український півзахисник «Аталанти» Руслан Малиновський, який на 67-й хвилині вийшов на заміну в матчі 32-го туру Серії А проти «Ювентуса», став лідером своєї команди за кількістю завданих ударів.

За 26 хвилин чистого часу, проведеного на полі, Малиновський відзначився 3 ударами, один з яких на 81-й хвилині став гольовим.

Стільки ж (три) ударів по воротах «Ювентуса» в складі «Аталанти» завдав лише один футболіст - Дуван Сапата, який відіграв 67 хвилин. Всі свої спроби форвард здійснив в першому таймі, відкривши рахунок на 16-й хвилині.

Відзначимо також, що в активі Малиновського 7 передач в матчі (всі - точні), з яких 2 були виконані вперед і 1 - назад. Ще українець взяв участь в 7 єдиноборствах, вийшовши переможцем з 4, а також здійснив 2 спроби обведень (1 - успішна).

Нагадаємо, матч «Ювентус» - «Аталанта» завершився нічиєю 2:2. У стані туринської команди два м'ячі з пенальті провів Кріштіану Роналду.