ВІДЕО. Вийшов та забив. Гол Ярмоленка приніс перемогу Вест Хему над Челсі

Українець вийшов на заміну в другому таймі і став героєм матчу на 89-й хвилині

Гол українського форварда Андрія Ярмоленка приніс перемогу «Вест Хему» над «Челсі» (3:2) у матчі 32-го туру АПЛ.

Українець вийшов на заміну в другому таймі - на 78-й хвилині Андрій замінив Джаррода Боуена і потім став героєм матчу.

На 89-й хвилині за рахунку 2:2 Андрій отримав пас від партнера і, технічно розібравшись із захисником, відправив м'яч у сітку воріт суперника.

В результаті Ярмоленко отримав відмінну оцінку 6.9 від веб-порталу WhoScored.

У гостей двічі відзначився Вілліан, екс-хавбек «Шахтаря», але це не врятувало «синіх» від поразки.

«Вест Хем» набрав 30 очок та вийшов з небезпечної зони вильоту. Позаду знаходяться: «Уотфорд» (28), «Астон Вілла», «Борнмут» (по 27), «Норвіч» (21). Елітний дивізіон в кінці сезону залишать три клуби.

АПЛ. 32-й тур.

«Вест Хем» - «Челсі» - 3:2

Голи: Соучек, 45+2, Антоніо, 51, Ярмоленко, 89 - Вілліан, 42 (пен), 72.

«Вест Хем»: Фабянськи, Огбонна, Фредерікс, Крессуелл, Діоп, Лансіні (Вілшир, 68), Пабло Форнальс (Бальбуена, 90+3), Соучек, Райс, Антоніо, Боуен (Ярмоленко, 78).

«Челсі»: Аррісабалага, Аспілікуета, Алонсо, Рюдігер, Крістенсен, Барклі (Лофтус-Чик, 63), Ковачич (Маунт, 53), Канте, Вілліан, Пулішіч, Абрахам (Жиру, 63).

Попередження: Лансіні, 65. Райс, 70. Вілліан, 82.

Футбол | 03 травня 2024, 07:22 1

Михайло допоміг «Челсі» обіграти «шпор» з рахунком 2:0 у перенесеному поєдинку АПЛ