Ярмоленко вийшов на 10 хвилин, але Вест Хем програв і близький до вильоту

«Вулверхемптон» забив два голи у ворота «молотобійців» без відповіді

20 червня пройшов матч 30-го туру Англійської Прем'єр-ліги. «Вулверхемптон» у гостях переграв «Вест Хем» з рахунком 2:0. Обидва голи були забиті після перерви.

Українець Андрій Ярмоленко вийшов на заміну на 81-й хвилині матчу, але не зумів допомогти своїй команді відігратися.

Тепер «Вест Хем» ділить 17-18 місце (27 очок), перебуваючи поблизу зони вильоту. На «молотобійців» чекає непроста боротьба за виживання.

Лідером АПЛ зараз є «Ліверпуль» (82 очка), за ним ідуть «Манчестер Сіті» (60), «Лестер» (54), «Челсі» (48), «Манчестер Юнайтед» і «Вулверхемптон» (по 46).