Денис ПОПОВ: «Порушень правил з мого боку не було»

Захисник «Динамо» - про момент з незарахованим голом «Динамо»

Захисник «Динамо» Денис Попов прокоментував поразку в матчі 24-го туру УПЛ проти «Шахтаря» (1:3).

«Приємно, що після двох місяців поновився чемпіонат. Але, на жаль, в матчі з «Шахтарем» у «Динамо» негативний результат. Це найгірше враження від рестарту чемпіонату. Нам хотілося порадувати і вболівальників, і президента клубу, який був на трибуні. Не вийшло.

У першому таймі ми добре себе почували. Ноги бігли, гру ми контролювали. Погоджуюся, що в другому таймі підсіли, відчував, що сил вже менше.

Момент зі Степаненком, після якого суддя скасувала гол Сидорчука - на мій погляд, курйозний. Порушень правил з мого боку не було. Дотик був, але, звичайно, не такий, як все вийшло в підсумку з боку Тараса. Не буду нічого говорити і коментувати з цього приводу. У нас є фахівці, експерти, які все придумають.

Матч із «Шахтарем» вже позаду. Сподіваюся, ми будемо додавати в наступних зустрічах. Конкуренція за друге місце загострилася. Але у нас є мета - друге місце за всяку ціну», - сказав Попов.

Нагадаємо, раніше дружина Степаненка опублікувала фото пошкодженого ока Тараса після матчу з «Динамо».

Дивіться відео епізоду (з моменту 0:48).

Володимир Клепач Джерело: Metaratings