БАТЕ відіграв гандикап зі Славією та вийшов у фінал Кубка Білорусі

У фіналі клуб з Борисова зіграє проти брестського «Динамо» з Мілевським

Сьогодні, 29 квітня, відбувся матч-відповідь 1/2 фіналу Кубка Білорусі, в якому зустрічалися борисовський БАТЕ та «Славія» з Мозиря.

Господарям поля потрібно було відіграти один м'яч, пропущений в першому поєдинку (0:1). Багаторазовий лідер футболу Білорусі зумів впоратися із завданням, здобув перемогу з рахунком 2:0 та вийшов у фінал національного кубка. На 12-й хвилині рахунок відкрив Захар Волков, а перед самою перервою м'яч у свої ворота зрізав захисник гостей Ігор Тимонюк.

У фіналі клуб з Борисова зіграє проти брестського «Динамо», за який виступає український форвард Артем Мілевський. Ранее діючі чемпіони Білорусі програли солігорському «Шахтарю» під керівництвом українського наставника Юрія Вернидуба (2:4), але пройшли далі за рахунок домашньої перемоги (2:0). Вирішальний матч Кубка запланований на 24 травня.