Павло КСЬОНЗ: «Можна з оптимізмом готуватися до поєдинку проти Десни»

Гравець «Олімпіка» – про гру в матчі проти «Зорі»

Футболіст донецького «Олімпіка» Павло Ксьонз прокоментував поразку від луганської «Зорі» (0:1) в матчі 20-го туру української Прем'єр-ліги.

«У першому таймі суперник виглядав краще. Зоря більше контролювала м'яч. Нам було дуже важко. У другому таймі ми змогли перебудуватися і відсунути гру від своїх воріт. Але пропустили необов'язковий гол. В кінці матчу створили багато моментів і зобов'язані були зрівнювати рахунок.

Перший матч у весняній частині чемпіонату проти Львова ми провалили, сьогодні ж команда показала хороший футбол. З таким настроєм і такою грою можна з оптимізмом готуватися до поєдинку проти Десни», - сказав Ксьонз.

Денис Шаховець Джерело: ФК Олімпік Донецьк
По темі:

Футбол | 20 травня 2024, 20:32 0

Блогер Sport.ua Сергій Тищенко розповідає, як українці проявили себе у провідних чемпіонатах Європи