Олів'є ЖИРУ: «Пройти Баварію – практично нездійсненна місія для нас»

Форвард «Челсі» засмучений поразкою в Лізі чемпіонів

Нападник «Челсі» Олів'є Жиру прокоментував перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Баварії» (0:3):

«Це був складний вечір. «Баварія» була занадто хороша сьогодні. Ми повинні дивитися правді в очі. Нам вдалося нав'язати їм боротьбу в першому таймі, шанси були в обох команд. Але в другому вони збільшили темп контратак і засмутили нас. Вони були ефективними і забили два голи за три хвилини. Психологічно нам було дуже складно повернутися в гру.

«Баварія» заслужила перемогу в цьому матчі. Я не з тих, хто здається, але, очевидно, буде дуже складно. Нам потрібно забити як мінімум 3 м'ячі і не пропустити жодного. Ця місія буде практично нездійсненна. Але, в будь-якому випадку, ми підемо туди з настроєм вразити їх ворота, грати з більшою свободою і меншим тиском. Нам практично нічого втрачати», - сказав Жиру.

Матч-відповідь «Баварія» - «Челсі» відбудеться 18 березня в Мюнхені.

Максим Гаптар Джерело: Get French Football News