ШЕВЧУК: «Бенфіка не пресингувала Шахтар і давала розігрувати м'яч»

Спеціаліст прокоментував перемогу української команди в Лізі Європи

Колишній гравець «Шахтаря» і збірної України похвалив донецьку команду за матч проти «Бенфіки». Український клуб з рахунком 2:1 переміг у першій грі 1/16 фіналу Ліги Європи.

««Шахтар» добре провів підготовчий період, було два збори, грали дуже багато ігор і проробили гарну тактичну роботу. Я вважаю, що «Шахтар» мав дуже пристойний вигляд, як фізично, так і тактично. Ми можемо бачити, що в першому таймі «Шахтар» починав свої атаки і Степаненко падав в одну лінію з центральними захисниками.

У другому таймі побачили, що «Бенфіка» їх не пресингує і Степаненко піднявся вище. «Бенфіка» за весь матч не пресингувала високо і давала «Шахтарю» розігрувати. А при атаках вони що використовують? Крайні захисники йдуть вгору, заходили в середину і це їх звичайна модель. Каштру добре знає «Бенфіку» і хороша структура гри була. З перших хвилин був хороший і пресинг, і контрпрессинг», - сказав Шевчук.

Гра у відповідь на лісабонському стадіоні «Да Луш» відбудеться 27 лютого.

Максим Гаптар Джерело: Футбол 1/2/3