Воронін забив гол росіянам і виграв скандальний Кубок легенд у Москві

Колишній нападаючий збірної України відзначився у вирішальному матчі турніру

Український футболіст Андрій Воронін виграв Кубок легенд в Москві. Колишній нападаючий збірної України став переможцем міні-футбольного турніру для ветеранів, які старше 35 років.

У фінальному матчі на МСА «Лужніки» збірна зірок, за яку виступав Воронін, переграла збірну Росії з рахунком 6:5. Українець забив один з голів своєї команди, два рази відзначився Івіца Оліч. Поєдинок завершився скандалом.

За кілька хвилин до кінця матчу всі гравці збірної зірок пішли c поля в знак протесту проти суддівства. По ходу матчу двох футболістів збірної зірок, Йоссі Бенаюна і Йона-Арне Ріїсе, вилучили за розмови з арбітром. Після цього суперники росіян пішли з поля, але через 10 хвилин повернулися, і гра продовжилася.

За рахунку 6:5 прозвучала фінальна сирена, але збірна Росії продовжила атаку і забила гол, а суддя показав на центр поля. Збірна зірок почала оскаржувати це рішення арбітра, і після довгих суперечок їй була присуджена перемога.

Кубок легенд 2020. Фінал

Збірна зірок світу - Росія - 6:5 (4:4)

Голи: Оліч (2), Савіола, Галлас, Дзаккардо, Воронін - Колодін (3), Аленічев, Головськой.

Повний відеозапис матчу

Микола Степанюк Sport.ua
По темі:

Футбол | 04 травня 2024, 22:25 3

«Жирона» обіграла «синьо-гранатових» 4:2 та вперше в історії вийшла до Ліги чемпіонів!