ЧС-2020 з біатлону. Вірер виграла персьют, дві українки в топ-20

Херрман виграла у Ройселанд боротьбу за срібну медаль

У неділю, 16 лютого, в італійському Антхольці в рамках чемпіонату світу з біатлону відбулася жіноча гонка переслідування.

Після спринтерської гонки капітан жіночої збірної України Олена Підгрушна мала непогані шанси поборотися за медаль в гонці переслідування, але вже на першій стрільбі припустилася двох промахів, після чого розраховувати на успіх було складно.

Всього за гонку Підгрушна залишила незакритими чотири мішені і фінішувала 13-ю, ставши найкращою в нашій команді. Стільки ж промахів зробили і сестри Семеренко, але їх результати набагато гірші. Віта посіла 39 місце, а Валя і зовсім не потрапила в залікову зону.

Єдиною українкою, якій вдалося поліпшити свою стартову позицію, стала Юлія Джима. Після перших трьох рубежів вона пробігла лише одне коло штрафу і боролася за топ-10, але три промахи на останній стрільбі відкинули її на 19-у підсумкову позицію.

Чемпіонкою світу в гонці переслідування стала італійка Доротея Вірер. Єдиний промах вона допустила на останньому рубежі, але суперниці помилялися частіше, так що їй ніхто не заважав фінішувати на самоті.

А срібну і бронзову медалі розіграли переможниця спринту Марте Ройселанд і німкеня Деніз Херрманн. У цій боротьбі норвежка виявилася слабшою.