Рупольдинг-2020. Екгофф виграла спринт, українки не потрапили до топ-25

Дар'я Блашко не кваліфікувалася до гонки переслідування

У середу, 15 січня, в німецькому Рупольдингу в рамках п'ятого етапу Кубка світу відбулася жіноча спринтерська гонка.
Українські біатлоністки у стартовій гонці не відзначилися ні точністю стрільби, ні швидкістю на лижні. Найкращою в команді Валерія Лєснікова стала Юлія Джима, яка з одним промахом в пасиві зайняла 29 місце.
Також в очкову зону з ідентичною стрільбою вдалося потрапити Віті Семеренко, вона показала 34 результат. Олена Підгрушна допустила відразу три помилки в стрільбі, але змогла замкнути топ-40.
Валя Семеренко кваліфікувалася в гонку переслідування завдяки 58-й підсумковій позиції, а Дар'я Блашко, схоже, завершує для себе виступ в Рупольдингу. В особистих гонках так точно.
Всі призерки на стрільбі сьогодні не помилялися. Перемогу здобула норвежка Тіріл Екгофф, друге місце зайняла Ханна Еберг, а бронзу завоювала Доротея Вірер. Екгофф вийшла на перше місце в загальному заліку Кубка світу і в персьюті побіжить у жовто-червоному бібі.