Оберхоф-2020. Макаряйнен виграла мас-старт, Підгрушна не потрапила в топ-15

Фінська біатлоністка здобула першу перемогу в сезоні

У неділю, 12 січня, в німецькому Оберхофі в рамках четвертого етапу Кубка світу відбувся жіночий мас-старт.
Україну представляла тільки капітан Олена Підгрушна, яка кваліфікувалася через загальний залік Кубка світу. Допустивши в сумі шість промахів, 33-річна українка фінішувала 18-ю.
Через сильний вітер проблеми зі стрільбою були у більшості біатлоністок. Як не дивно, фінка Кайса Макаряйнен впоралася з роботою на вогневих рубежах краще за всіх, і з одним промахом в пасиві здобула першу перемогу в сезоні. До слова, вчора їй виповнилося 37 років.
За друге місце вели боротьбу норвежки Тіріл Екхофф і Марте Олсбю Ройселанд. На фініші сильнішою виявилася Екхофф, яка і завоювала срібло. Ройселанд дісталася бронзова медаль.