Віталій МИКОЛЕНКО: «Перемога над Шахтарем показала, на що здатне Динамо»

Захисник «Динамо» згадав перемогу над «Шахтарем» (2:1) в 1/8 фіналу Кубка України

Для 20-річного захисника цей поєдинок став одним з найбільш пам'ятних у 2019 році.

«Це один з найбільш пам'ятних матчів в 2019 році. Видався найбільш емоційний і сильний по грі матч за весь рік. Коли команда знаходиться в меншості, суддя намагається зрівняти кількість гравців і шанси на перемогу. Я очікував, що буде вилучення когось із гірників. Так і сталося.

Ми перехопили ініціативу. Перед додатковими таймами підбадьорили одного і зібралися. Потрібно було витримати ще 30 хвилин перш за все, фізично, тому що ми виходили на додатковий час в меншості. Результат і гра показали, на що здатна наша команда», - сказав Миколенко.

Сергій Циба Джерело: ФК Динамо Київ
По темі:

Футбол | 03 травня 2024, 02:22 0

«Пенсіонери» разом із Михайлом обіграли «Тоттенхем» 2:0 у перенесеному матчі АПЛ