Френк ЛЕМПАРД: «В Англії не буває легких матчів»

Головний тренер «Челсі» – про перемогу над «Ноттінгем Форест» в Кубку Англії

Наставник лондонського «Челсі» Френк Лемпард прокоментував перемогу над «Ноттінгем Форест» (2:0) в матчі 3-го раунду Кубка Англії.
«Я задоволений. В Англії не буває легких матчів. Що б не говорили, я сам провів багато таких ігор і знаю це по собі.
З обох сторін було багато змін у складі, і я в цілому задоволений тим, як виступили мої гравці. Ми відмінно провели перший тайм, однак про другий цього сказати не можна. Я хотів, щоб ми продовжили нагнітати і розвинули успіх, здобутий до перерви завдяки потужному виступу, особливо на правому фланзі.
Можливо, я занадто вимогливий, але якщо ми хочемо вийти на стабільно високий рівень, ми повинні вміти грати на максимумі з першої до останньої хвилини незалежно від рахунку. Проте, сьогодні ми перемогли комфортно», - сказав Лемпард.
Денис Шаховець Джерело: ФК Челсі