НХЛ. 14 шайб Торонто і Кароліни, 7 голів Бостона, Колорадо і Нью-Джерсі

Перед святковою паузою в НХЛ відбувся сверхрезультативний день

В НХЛ відбувся останній ігровий день перед триденною різдвяною паузою, і команди зуміли відірватися на льоду, видавши низку надзвичайно результативних матчів.

Топ-грою дня було протистояння двох лідерів Сходу, в якому Бостон на своєму льоду розгромив Вашингтон 7:3 завдяки чотирьом шайбам у першому періоді. У Ведмедів відзначилися звичні лідери: Маршан і Пастрнак набрали по 3 очки, а Бержерон оформив дубль. Бостон дуже погано грає проти Вашингтона, а ця перемога стала лише першою за останні 17 матчів з Кепіталз. Брюїнз лідирують в Атлантичному дивізіоні, але Столичні все ще перші в конференції.

У топ-3 Столичного дивізіону піднялася Філадельфія, яка обіграла Рейнджерів Нью-Йорка 5:1. Відзначимо дубль захисника Санхайма, а також 5-й поспіль успіх Льотчиків, яким вдалося обігнати Піттсбург і Кароліну. Якраз Кароліна стала учасником самого результативного матчу дня. Урагани на виїзді програли Торонто 6:8, а найкращим гравцем зустрічі став Мітч Марнер з 5 очками. Форвард оформив дубль і зробив 3 ассисти, при цьому 3 очка йому вдалося здобути протягом 1-ї хвилини третього періоду, що і принесло Кленовим перемогу.

Крім Марнера, відзначимо три пункти Тавареса і підйом Торонто на 2-е місце Атлантичного дивізіону. Поки що звільнення Майка Бебкока цілком себе виправдовує.

Серед інших великих рахунків на Сході відзначимо перемогу Нью-Джерсі над Чикаго 7:1. Головний аутсайдер Ліги на своєму льоду розібрав Яструбів, намагаючись прийти в себе після звільнення наставника і обміну Тейлора Холла. Крім того, 6 шайб вдалося закинути Монреалю, який розгромив Вінніпег 6:2. Канадієнс тримаються в топ-3 Атлантичного дивізіону.

До зони плей-оф намагається підтягнутися Тампа-Бей, і тут також не обійшлося без розгрому. Блискавки вдома розібралися з Флоридою 6:1, а три очки Микити Кучерова допомогли йому дістатися до позначки в 500 балів в НХЛ.

На Заході своє лідерство в конференції зміцнив Сент-Луїс. Блюзмени здолали аутсайдера Лос-Анджелес 4:1 і випереджають найближчого переслідувача на 5 балів. Цим переслідувачем є Колорадо, і Лавини в ще одному розгромі дня здобули перемогу над Вегасом 7:3.

Евеланш поки впевнено йдуть на 2-му місці Заходу. Наступний ігровий день відбудеться 28-го грудня.

Торонто - Кароліна 8:6 (3:2, 0:3, 5:1)

Воротарі: Андерсен - Раймер (Мразек)

Кидки: 39 - 40

Міннесота - Калгарі 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Воротарі: Дубник - Талбо

Кидки: 34 - 22

Бостон - Вашингтон 7:3 (4:0, 1:1, 2:2)

Воротарі: Раск - Холтбі (Самсонов)