Ансі-2019. Екгофф виграла мас-старт, Підгрушна не потрапила до топ-15

Норвезька біатлоністка здобула четверту перемогу поспіль

У неділю, 22 грудня, в французькому Ансі в рамках третього етапу Кубка світу відбувся жіночий мас-старт.
Остання офіційна біатлонна гонка 2019 року виявилась невдалою для українських біатлоністок. Олена Підгрушна з трьома промахами в пасиві фінішувала 19-ю. Дар'я Блашко стріляла краще, але ходом по дистанції розчарувала. Блашко при одному штрафному колі програла шість з половиною хвилин переможниці гонки і стала 29-ю. Нижче за Дар'ю в фінішному протоколі тільки швейцарка Еліза Гаспарін, яка зійшла з дистанції.
Для Тіріл Екгофф етап в Ансі точно стане улюбленим місцем. Норвежка зробила слідом за золотим дублем хет-трик, вигравши ще й гонку з масовим стартом. Для Екгофф ця перемога стала четвертою поспіль, раніше вона на мажорній ноті завершила етап в Хохфільцені.
Доротея Вірер все-таки залишає етап в Ансі не з порожніми руками. Італійка, як і тріумфаторка етапу, допустила лише два промахи, але змогла лише виграти боротьбу за срібло у Лінн Перссон. Для шведки бронза в Ансі стала дебютною медаллю Кубка світу в кар'єрі. Також варто відзначити четверте місце фінки Кайси Макаряйнен, для неї це найкращий результат в сезоні.