Олександр КАРАВАЄВ: «М'яч взагалі не летів у ворота Лугано»

Гравець «Динамо» – про виліт з Ліги Європи

Футболіст київського «Динамо» прокоментував нічию з швейцарським «Лугано» (1:1), через яку кияни вилетіли з Ліги Європи.
«Пояснень ніяких не може бути. Ми самі винні, не реалізували багато моментів. М'яч взагалі не летів у ворота - то офсайд, то з порожніх вибивають. Нам немає ніяких виправдань. Будемо розбирати. Немає ніяких слів навіть...
Швидше за все, у нас просто такий період невдалий. У нас він уже був, пройшов, після цього був дуже хороший період, коли ми вигравали і не втрачали очки, а тут такі пару ігор незрозумілі. Тим більше, остання взагалі не піддається поясненню.
Над реалізацією постійно працюємо, на тренуваннях відпрацьовуємо, все виходить, а в грі не йде і все. Самі не можемо зрозуміти, чому так відбувається», - сказав Караваєв в коментарі телеканалу «Футбол 1».