Україна програла Білорусі на Euro Ice Hockey Challenge

Всі голи в матчі були забиті в другому періоді

Збірна України з хокею провела перший матч на «Euro Ice Hockey Challenge», що проходить в Будапешті. Команда під керівництвом Сергія Вітера поступилася фаворитам турніру - збірної Білорусі з рахунком 1:4.

Цікаво, що всі голи у зустрічі було забито в другому періоді. На початку двадцятихвилинки суперники обмінялися закинутими шайбами, після чого забивали тільки білоруси, які володіли весь матч великою перевагою. Матч був перерваний на 43-й хвилині після того, як травми отримали обидва воротарі української команди.
Завтра нашій команді належить провести матч проти збірної Кореї.
Euro Ice Hockey Challenge. Будапешт
Україна - Білорусь - 1:4
Шайби: 0:1 - Шинкевич (Буйницький) - 20:46; 1:1 - Бабинець (Алексюк) - 26:01; 1:2 - Ковиршин (Ан. Костіцин, Буйницький) - 27:38, 1:3 - Кітаров (Шинкевич - мен.) - 34:10; 1:4 - С. Малявко (Боярчук) - 37:26.
Україна: Воротар: Дьяченко Богдан
Захисники: Алексюк Володимир, Боєвих Олександр, Грицких Владислав, Жовнір Кирило, Ігнатенко Дмитро, Пангелов-Юлдашев Пилип, Сильницький Юрій, Петрухно Денис
Нападники: Бабинець Сергій, Благий Роман, Ружников Назар, Ворона Алексій, Гриценко Тимур, Савченко Іван, Коренчук Ілля, Костиков Олександр, Лялька Віталій, Мазур Вадим, Ромащенко Руслан, Янішевській Олексій
Білорусь: Воротарі: Ігор Брікун
Захисники: Олег Євенко, Кирило Готовец, Дмитро Знахаренко, Микола Стасенко, Нік Бейлі, Крістіан Хенкель, Ілля Шинкевич, Сергій Боголей
Нападники: Михайло Стефанович, Євген Ковиршин, Андрій Костіцин, Артем Демков, Олександр Когалим, Олександр Китаро, Павло Боярчук, Сергій Дрозд, Дмитро Буйницький, Сергій Малявко, Артем Кислий, Джефф Платт
УКРАЇНА - БІЛАРУСЬ. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

Андрій Ковальов Sport.ua
По темі:

Футбол | 06 травня 2024, 23:14 2

Кожен клуб, який вийшов у головний єврокубковий турнір 2024/25, отримає £15.9 млн