Владислав ДУБІНЧАК: «Червона картка після перерви зламала нашу гру»

Захисник «Карпат» – про розгромну поразку від «Десни»

Захисник львівських «Карпат» Владислав Дубінчак прокоментував поразку від чернігівської «Десни» (2:6) в матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги.
«На стартових хвилинах ми двічі пропустили - нам було дуже важко відігратися. Доволі швидко ми змогли забити у відповідь і хотіли зрівняти рахунок. Втім у нас це не вдалося. А червона картка по перерві взагалі зламала нашу гру. Ми пропустили дуже багато контратак, частина з яких завершилася взяттям воріт.
Дуже важко в психологічному плані - ми давно не вигравали, постійно програємо або граємо внічию. Сьогодні ми жахливо почали, потім, здавалося, вирівняли гру, але в другому таймі залишилися в меншості і програли. «Десна» часто закидала м'яч за спини захисникам - це їхній стиль гри. У них швидкий нападник, який випереджував нашу оборону. Суперники це вміло використовували», - сказав Дубінчак.