Єгор КЛИМЕНЧУК: «Шахтар нічого особливого не створив»

Захисник «Олімпіка» – про поразку від «Шахтаря»

Захисник донецького «Олімпіка» Єгор Клименчук прокоментував поразку від донецького «Шахтаря» (0:3) в матчі 17-го туру української Прем'єр-ліги.
«Перший гол надломив нас. Потрібно було відкриватися і відіграватися. У нас не вийшло перебудуватися в першому таймі. Могли піти на перерву, програючи і з великим рахунком. У другій половині зустрічі ми діяли вже значно краще. До 75-ї хвилини у Шахтаря практично не було моментів.
Суперник домінував в контролі м'яча, але крім прострілів в штрафну нічого особливого не створив. А коли ми трохи захопилися атакою - Шахтар нас покарав. Ми не впоралися з їхнім швидким випадом. Вони буквально в три-чотири паси доставили м'яч в штрафний і забили гол. Варто відзначити, як команда господарів діяла при своїх атаках на флангах: вони дуже добре створюють більшість за рахунок підключення крайніх захисників: Додо і Ісмаїлі. Було непросто», - сказав Клименчук.
Денис Шаховець Джерело: ФК Олімпік Донецьк