Естерсунд-2019. Джима завоювала срібло в індивідуальній гонці

Українська біатлоністка стала єдиною, кому вдалося закрити всі мішені

5 грудня в шведському Естерсунді в рамках першого етапу Кубка світу відбулася жіноча індивідуальна гонка.
Українка Юлія Джима через зіткнення з французькою біатлоністкою на тренуванні була змушена пропустити перші гонки сезону. Навіть участь киянки в індивідуальній гонці довгий час була під питанням, але в минулому сезоні в словенській Поклюці їй вдалося здобути першу особисту перемогу саме в цій дисципліні. Напевно, перемога річної давності додала 29-річній українці додаткової мотивації зробити подвиг.
Проблеми на стрільбі мали практично всі біатлоністки. З двома промахами француженки Жюстін Бреза і Жюлья Симон зуміли до останньої стрільби Джими закріпитися на перших двох рядках фінішного протоколу, але в індивідуальній гонці святкувати перемогу задовго до її кінця не можна, і ця індивідуалка ледь не стала тому підтвердженням.
Джима стала єдиною біатлоністкою, кому вдалося закрити всі 20 мішеней. З таким результатом українка вирушила на фінішне коло з найкращим часом, але перевага над француженками була крихітною - 6 і 11 секунд над Бреза і Сімон відповідно. Проте, Юлія віддала на трасі всі сили і зуміла завоювати срібну медаль, програвши переможниці гонки лише 11 секунд.
Бреза здобула перемогу, а для Сімон це третє місце стало дебютним подіумом на Кубку світу. Екс-білоруска Дар'я Блашко після двох промахів на першому рубежі зібралася, в подальшому закрила всі мішені і набрала перші залікові очки вже в другій особистій гонці за Україну, ставши 21-ю. З трьома хвилинами штрафу вдалося набрати очки також Віті Семеренко і Анастасії Меркушиній, а ось Валі Семеренко п'ять промахів завадили потрапити навіть в топ-50

Футбол | 01 травня 2024, 21:01 1

30 квітня Реал Мадрид на виїзді зіграв унічию з Баварією у першому матчі 1/2 фіналу ЛЧ