Українки обіграли Португалію в матчі відбору на Євробаскет

У Харкові збірна України здобула першу перемогу в групі

Збірна України провела другий поєдинок у відборі на Євробаскет-2021. Суперницями нашої команди були португальські баскетболістки.
Українки грамотно оборонялися в першій чверті, тож суперниці зуміли набрати лише 2 очки з гри. Правда, наші дівчата дуже часто фолили, але 21:9 - відмінний результат першої чверті. У другій португалки освоїлися, але нав'язати свою гру не зуміли. Тому на перерву команди пішли при комфортних 46:28 в нашу користь. 21 очко при цьому на свій рахунок записала Аліна Ягупова, чия участь в матчі до останнього була під питанням через пошкодження в попередній грі за збірну.
А ось третю чверть наша збірна провалила, набравши всього 9 очок і дозволивши португалкам скоротити рахунок - 55:46. Але на фінальний відрізок зібралися і в підсумку заробили цілком прийнятні «+12»: 72:60.
У турнірній таблиці групи G після двох турів лідирує збірна Бельгії з двома перемогами. У України і Португалії - по одній перемозі, фінки поки не вигравали. Саме зі збірною Фінляндії ми проведемо наступну гру, але буде це через рік, в листопаді 2020 го.
Кваліфікаційний раунд Чемпіонату Європи серед жінок. Група G. 2-й тур.
Україна - Португалія - ​​72:60 (21: 9, 25:19, 9:18, 17:14)
Україна: Аліна Ягупова (29 + 7 підбирань + 5 передач), Віта Горобець (9 + 9 підбирань), Владислава Волошина, Христина Філевич (5 + 6 підбирань), Вероніка Любинець, Вікторія Кондусь (2), Ольга Сивакова (10), Юлія Мусієнко, Єлизавета Мітіна, Людмила Науменко (6 + 13 підбирань + 5 передач), Ольга Яцковець (5 + 6 підбирань), Міріам Уро-Ніле (6).
Португалія: Інеш Віана (7 + 7 передач), Марсі Гонсалвеш, Марія Жуан Беттенкурт-Коррейя (5), Лавінія Да Сілва, Жоана Соейру, Софія Сілва (19 + 6 підбирань), Лаура Олівейра-Феррейра (9 + 5 підборів), Ана Кароліна Родрігеш, Емілія Феррейра (2), Марія Костуркова (10), Жозефін Філіпе (6), Катаріна Матеуш, Сюзана Карвалейра (2).
ФСК «Локомотив» (Харків, Україна).
Арбітри: Андріс Аункроджерс (Латвія), Олена Сміляніч (Сербія), Сюзана Вуйічіч (Чорногорія).