Барком втретє виграв Суперкубок України

В матчі за почесний приз львів'яни в чотирьох партіях завдали поразки ВК «Серце Поділля»

В Черкасах завершився матч за Суперкубок України з волейболу серед чоловіків. У ньому зустрічалися чемпіон країни минулого сезону львівський «Барком-Кажани» та срібний призер вінницький клуб «Серце Поділля».
Перші дві партії пройшли за переваги підопічних Угіса Крастіньша, і вони досягли успіху 25:22 і 25:18. Однак в третьому сеті вінницькі волейболісти зіграли яскраво, не залишивши суперникам жодних шансів 14:25.
А ось четверта партія тривала довше за інші і тільки в самій кінцівці з рахунком 33:31 виграли львівські волейболісти. Таким чином, вони перемогли в матчі з рахунком 3:1 і в третій раз підняли над головою Суперкубок України.
Суперкубок України. Чоловіки
9 листопада. Черкаси
«Барком-Кажани» (Львів) - «Серце Поділля» (Вінниця)
3:1 (25:22, 25:18, 14:25, 33:31)
Нагадаємо, що у жінок Суперкубок України виграв южненський «Хімік».
Ігор Заржицький Sport.ua
По темі:

Волейбол | 28 квітня 2024, 19:36 0

Завершився чемпіонат Польщі з волейболу, в якому 12 місце посів львівський «Барком-Кажани»