Олександр ГОЛОВКО: «Гол у ворота Динамо не повинні були зараховувати»

Спеціаліст – про нічию киян в матчі з «Копенгагеном»

Колишній захисник збірної України Олександр Головко прокоментував нічию київського Динамо в матчі 4-го туру Ліги Європи проти данського «Копенгагена» (1:1).
«Гол на перших хвилинах в ворота Динамо не повинні були зараховувати - був поштовх воротаря. При цьому слід зазначити помилку Вербича, який недопрацював зі своїм гравцем.
На 13-й хвилині пенальті в ворота поставили заслужено. Здавалося, що команда могла «підсісти» психологічно після пропущеного гола і незабитого пенальті, але цього не сталося. Для Динамо не проблема пропустити першим і продовжити грати в свій футбол.
Гол Динамо? Дуже складний м'яч для воротаря - низка ніг своїх і чужих. Непросто в такій ситуації працювати по м'ячу. Гол заслужений, який назрівав з першого тайму. Команда виглядала агресивно і готова була забити», - сказав Головко.
Денис Шаховець Джерело: Футбол 1/2/3