В'ячеслав ЗАХОВАЙЛО: «Динамо заслуговувало на перемогу»

Експерт поділився думкою про нічию киян з «Копенгагеном»

Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло поділився враженнями від нічиєї київського «Динамо» з данським «Копенгагеном» (1:1) в четвертому турі групового раунду Ліги Європи.
«Динамо» домінувало з першої до останньої хвилини матчу. Пропустили, звичайно, курйозний гол, та ще й на перших хвилинах. Це внесло корективи насамперед в тактику суперника. Треба віддати належне киянам, психологічно не зламав команду навіть незабитий пенальті. «Динамо» продовжувало методично гнути свою лінію, виконуючи установку тренера.
Мені подобається стиль гри Михайличенка. Це щось нове, з добре забутого старого. Я вважаю, що «Динамо» сьогодні заслуговувало на перемогу», - написав Заховайло в своєму Facebook.
Денис Шаховець Sport.ua
По темі:

Футбол | 02 травня 2024, 01:30 0

«Баварія» та «Реал» зіграли внічию (2:2), «Боруссія Д» мінімально обіграла «ПСЖ» (1:0)