Йожеф САБО: «90 хвилин були найгіршої грою Шахтаря в Лізі чемпіонів»

Спеціаліст – про нічию «гірників» у виїзному матчі проти загребського «Динамо»

Колишній головний тренер збірної України Йожеф Сабо поділився думкою про нічию у виїзному матчі «Шахтаря» проти загребського «Динамо» (3:3).
«Мої вітання усій команді, яка знайшла це очко, будемо так говорити. Тому що початок гри був за Шахтарем. Була побудована тактика така, щоб в перші хвилини позбавити суперника контролю м'яча - так і було. Гравці Динамо бігали з одного боку на інший без м'яча.
Потім Шахтар відкрив рахунок. Здається, потрібно продовжувати, але Шахтар віддав ініціативу противнику, і він нею скористався. 90 хвилин з 98 були найгіршою грою Шахтаря в Лізі чемпіонів. Не можна було давати так забивати суперникові.
У Шахтарі багато хто не вміє відбирати м'яч. Вони роблять вигляд, що зараз будуть відбирати м'яч, але не можуть цього зробити. Тайсон і Марлос не вміють відбирати, Ісмаїлі, хоч він і захисник, дуже поганий у відборі, а в атаці хороший. Ось і вийшло, що гра була не на зустрічних курсах, а в одні ворота - Шахтаря», - сказав Сабо в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».
Ліга чемпіонів-2019/20: розклад, анонси, трансляції і результати